אינסטלטור בחיפה – איך בוחרים את האיש הנכון?

בעלי מקצוע מומלצים!במחירים שאסור לפספס!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אנשי מקצוע רבים יכולים להציע לכם שירותי אינסטלציה באיכות כזאת או אחרת. אך אתם מבחינתכם לא יכולים להתפשר על איכות העבודה ועל איכות התיקונים. אם איכות העבודה לא תהיה גבוהה, תמצאו את עצמכם חוזרים לאותה נקודה. הרי בעיות אינסטלציה הן בעיות שנוטות לחזור על עצמן בתדירות מאוד גבוהה. אתם לא תרצו למצוא את עצמכם מתמודדים עם אותה הבעיה פעם אחר פעם. יש לכם אפשרות לפתור את הבעיה לצמיתות, ולהתחיל להתעסק בעניינים אחרים. איך תוכלו לסדר את המצב פעם אחת ולתמיד? על ידי בחירה נכונה של אינסטלטור בחיפה. אז איך תוכלו לבחור את האיש הנכון שיגיע אליכם בזמן הנכון?

 

לא בוחרים איש מקצוע באקראיות

לעיתים בעיות האינסטלציה יהיו כאלה שלא יתנו לכם מנוחה. אך אתם מבחינתכם צריכים לזכור כי בחירת איש המקצוע היא הבחירה החשובה ביותר שלכם. בחירה לא נכונה עלולה להחזיר אתכם לאחור, מצב שלא תרצו להימצא בו. לכן ההמלצה הכי חשובה היא לא לבחור איש מקצוע בצורה אקראית וללא כל ביסוס. תבחנו מספר אינסטלטורים בחיפה עד אשר תגיעו לאינסטלטור המתאים. אינסטלטור בחיפה צריך להיות איש מקצוע שמתאים את עצמו אליכם ולא להפך. ברגע שתבחרו את האיש הנכון, תוכלו לראות איך הבעיה כבר לא מטרידה אתכם יותר. יש לכם על מי לסמוך שהוא יבצע את התיקון בדיוק כנדרש.

 

המלצות של לקוחות זה יתרון

על מנת שתוכלו לבחור אינסטלטור בחיפה יהיה עליכם לשמוע מה אחרים חושבים. כאשר אנו מדברים על אחרים הכוונה היא לאנשים אחרים שהיו במצב שלכם. לקוחות שקיבלו מאותו אינסטלטור שירות, והם יכולים לספר לכם על התובנות שלהם. ברגע שתשמעו המלצות או אפילו ביקורות, יהיה לכם קל להבין מי בדיוק נמצא מולכם. הרי הסיפורים שהאינסטלטור יספק לכם בארבע עיניים לא תמיד יהיו תואמים את המציאות. איך תוכלו לדעת כי מדובר על איש מקצוע אמין? תצליבו את כל הסיפורים ששמעתם להמלצות שתקבלו מלקוחות שקיבלו ממנו שירות בעבר. כך תדעו כי אתם מתעסקים עם איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו.

 

מחיר העבודה חייב להיות רלוונטי

עוד עניין שחובה לתת עליו את הדעת הוא המחיר של העבודה. כל אינסטלטור בחיפה מגיע עם המחירים שלו ועם ההצעה שאותה הוא יספק לכם. איך תוכלו לדעת שאתם לא מבזבזים את הזמן שלכם? תבחנו היטב את הצעת המחיר בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. בסופו של יום לכל אחד מאיתנו יש את המחיר המקסימלי שאותו הוא יהיה מוכן לשלם על שירות מסוים. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי האינסטלטור הספציפי שהזמנתם לא יגבה מכם מחירים מופרזים. מחירים שלא תוכלו לעמוד בהם, דבר שיגרום לאינסטלטור להפסיק את העבודה באמצע. אתם תרצו לדעת כי האינסטלטור יתחיל את העבודה וגם יסיים אותה.

 

עמידה בלוחות זמנים

עדיין מחפשים אחר אינסטלטור בחיפה? קחו בחשבון כי עמידה בלוחות זמנים היא הכרחית מאוד מנקודת המבט האישית שלכם. אתם תרצו לדעת כי העבודה מסתיימת במהירות ולא מתפרסת על פני זמן רב. בכל זאת בעיות אינסטלציה עלולות להביא איתן לשיבושים שונים. כל שיבוש במערכת האינסטלציה יכול גם להביא לאי נוחות עבור כל בני המשפחה. כך שעבודה מהירה היא עניין קריטי שעשוי לעשות את ההבדל מנקודת המבט שלכם. אך חשוב להגיד כי עבודה מהירה לא אמורה לבוא על חשבון האיכות. אתם צריכים לנסות לשלב בין עבודה מהירה לבין עבודה איכותית. כך תוכלו לצאת בסופו של דבר עם ידכם על העליונה.  

WhatsApp Image 2021-05-16 at 12.29.21

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחירון עבודות אינסטלציה

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר עבור פתיחת סתימה פשוטה או מורכבת - סתימה בכיור, באמבטיה, במקלחון או בשירותים 250-700 ש“ח
מחיר עבור הסרת שורשים ממערכת הביוב שימוש במכשור מיוחד 480-2,000 ש“ח
מחיר החלפה של מערכת הניאגרה או תיקון שלה 280-700 ש“ח
מחיר לאיתור נזילות סמויות או גלויותשימוש במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית, שימוש בגז, שימוש בסאונד ועוד. לא כולל תיקון, רק איתור הנזילה עצמה. 700-2,500 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בכיור280-700 ש“ח
מחיר פתיחת סתימה בצנרת 280-700 ש“ח
מחיר התקנה של סיפון העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה וסוג הסיפון 200-1,200 ש“ח
מחיר צילום מערכת הביוב לא כולל פתיחה של הצנרת 700-1,000 ש“ח
מחיר טיפול יסודי כתוצאה מרטיבות ברצפהשימוש במכשור ייחודי 280-1,000 ש“ח
מחיר טיפול ברטיבות בתקרה כתוצאה מחדירה של מים 280-700 ש“ח
מחיר טיפול ייבוש מים כתוצאה מהצפה בבית280-1,500 ש“ח
מחיר עבור שירותי ביובית 700-3000 ש“ח

שירותי אינסטלציה מורכבים

סוג השירות הערות טווח מחירים
מחיר פתיחת סתימה במרזב400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מרזב 800-1,500 ש“ח
מחיר החלפה או התקנה של דוד שמש 1000-2000 ש“ח
מחיר החלפה של ברז 200-400 ש“ח
המחיר החלפת כלים סניטריים 400-2,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

אינסטלטורים מומלצים
אינסטלטורים מומלצים

בחברת אינסטלטורים מומלצים 24/7 תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה רשומים, אותם תוכלו להזמין לצורך ביצוע פרויקטי אינסטלציה נרחבים כדוגמת תכנון מערך צנרת, תכנון מערכת ביוב, תכנון משאבות ומערכות מים במבנים רבי קומות ובסיטואציות אחרות וכמובן לכל משימה מקצועית, שדורשת מעורבות של קבלן אינסטלציה מוסמך ומורשה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!